Styrelse/Kommittéer

Kansli

Björn Aurell

Kanslichef

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Ansvarsområde: Ekonomi, Personalansvar, marknadsfrågor

Camilla Florén

Domaransvarig

Tel: 019-17 55 51
Mobil: 076-768 18 82
E-post: camilla@olff.se

Ansvarsområde: Domartillsättning, domarutbildning

Christian Lundell

Tävlingsansvarig

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Ansvarsområde: Tävlings -Disciplin och anläggningsfrågor

Daniel Lindahl

Utbildningsansvarig

Tel: 019-17 55 52
E-post: daniel@olff.se

Ansvarsområde: Utbildningsfrågor - spelare & ledare
(distriktslagsverksamhet, läger, ledarutbildningar m.m.), hemsida

Styrelsen

Raul Björk

Ordförande

Tel: 070-555 74 06
E-post: raul.bjork@telia.com

Ansvarsområde: Ordförande

Björn Aurell

Adjungerad sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Georg Barsom

Vice Ordförande/Ordförande Tävlingskommittén

Tel: 070-719 43 35
E-post: georg.barsom@obo.se

Egon Harfeldt

Kassör

Tel: 070-766 87 10
E-post: egonh@live.se

Tony Alm

Ordförande Domarkommittén

Tel: 070-448 78 95
E-post: almtony@hotmail.com

Viktoria Andersson

Tel: 070-782 25 01
E-post: viktoria.andersson@adecco.se

Bo Fredriksson

Ordförande Evenemangskommittén

Tel: 070-665 72 73
E-post: boffe.fredriksson@gmail.com

Annika Hallberg

Ordförande Anläggningskommittén

E-post: hallberg.annika@bredband.net

Stefan Hertin

Ordförande Marknadskommittén

Tel: 070-219 75 90
E-post: stefan.hertin@telia.com

Kjell-Åke Sjödin

Ordförande Utvecklingskommittén

Tel: 070-549 76 29
E-post: kjell-ake.sjodin@transportstyrelsen.se

Tävlingskommittén

Georg Barsom

Ordförande

Tel: 070-719 43 35
E-post: georg.barsom@obo.se

Christian Lundell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Henrik Håkansson

Tel: 076-398 05 45
E-post: henrikdih@hotmail.com

Klas Leidö

Tel: 070-559 76 18
E-post: klasleido@gmail.com

Johan Ringaby

Tel: 070-996 83 99
E-post: johan.ringaby@lindesberg.se

Per-Åke Sörman

Tel: 070-567 95 64
E-post: klysna@hotmail.com

Utvecklingskommittén

Kjell-Åke Sjödin

Ordförande Utvecklingskommittén

Tel: 070-549 76 29
E-post: kjell-ake.sjodin@olff.se

Daniel Lindahl

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 52
Mobil: 070-485 19 18
E-post: daniel@olff.se

Viktoria Andersson

Tel: 070-782 25 01
E-post: viktoria.andersson@adecco.se

Lars Axelsson

Tel: 070-649 55 69
E-post: lars.axelsson@seb.se

Håkan Bergström Berglund

Ansvarsområde: Föreningsutveckling

Arne Gerdin

Mobil: 070-875 36 04
E-post: arne.kar@bredband.net

Thomas Lenz

Domarkommittén

Tony Alm

Ordförande Domarkommittén

Tel: 070-448 78 95
E-post: almtony@hotmail.com

Camilla Florén

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 51
Mobil: 076-768 18 82
E-post: camilla@olff.se

Agneta Björck

Tel: 070-555 67 18
E-post: agnetabjorck@hotmail.com

Anders Hellqvist

Mobil: 073-985 40 99
E-post: anders.hellqvist@orebro.se

Kjell Lysén

Mobil: 070-337 01 08
E-post: kjell.lysen@fncab.se

Mats Östlund

Tel: 070-216 26 40
E-post: m.ostlund@blixtmail.se

Marknadskommittén

Stefan Hertin

Ordförande

Tel: 070-219 75 90
E-post: stefan.hertin@telia.com

Björn Aurell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Michael J Barsom

Tel: 073-344 22 66
E-post: michael@barsom.com

Egon Harfeldt

Tel: 070-766 87 10
E-post: egonh@live.se

Magnus Larsson

E-post: mllarsson009@gmail.com

Anki Wennersten

E-post: anki.wennersten@comhem.se

Anläggningskommittén

Annika Hallberg

Ordförande

E-post: hallberg.annika@bredband.net

Christian Lundell

Adj sekreterare

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Lars B Andersson

Tel: 070-622 83 22
E-post: lars.b.andersson@comhem.se

Sven-Ove Cederstrand

Tel: 070-536 66 13
E-post: svenove.cederstrand.olif@telia.com

Jean Eriksson

Tel: 073-963 45 77
E-post: jeaneriksson@telia.com

Disciplinutskottet

Kjell Wahman

Ordförande

Tel: 070-558 14 83
E-post: kjell.wahman@olff.se

Christian Lundell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Ola Andersson

Tel: 070-657 87 47
E-post: ola.kumla@hotmail.com

Thomas Andersson

Tel: 070-538 24 33
E-post: info@orebrocupen.se

Sten Johansson

E-post: sten.0589.40360@telia.com

Spelarutbildare

Thomas Bengtson

Spelarutbildare ( Pojk )

Tel: 070-798 42 79
E-post: thomas.bengtson@grillska.se

Tony Kihlberg

Spelarutbildare ( Flick )

Tel: 070-979 05 24
E-post: tony@olff.se

Evenemangskommittén

Bo Fredriksson

Ordförande

Tel: 070-665 72 73
E-post: boffe.fredriksson@gmail.com

Björn Aurell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Daniel Lindahl

Tel: 019-17 55 52
Mobil: 070-485 19 18
E-post: daniel@olff.se

Majsan Almqvist

Tel: 070-379 82 71
E-post: majsan.almqvist@ahlsell.se

Birgitta Östman

Tel: 070-090 15 46
E-post: birgitta.ostman@lansgarden.se