Styrelse/Kommittéer

Kansli

Björn Aurell

Kanslichef

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Ansvarsområde: Ekonomi, Personalansvar, marknadsfrågor

Camilla Florén

Domaransvarig

Tel: 019-17 55 51
E-post: camilla@olff.se

Ansvarsområde: Domartillsättning, domarutbildning

Christian Lundell

Tävlingsansvarig

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Ansvarsområde: Tävlings -Disciplin och anläggningsfrågor

Daniel Lindahl

Utbildningsansvarig

Tel: 019-17 55 52
E-post: daniel@olff.se

Ansvarsområde: Utbildningsfrågor - spelare & ledare
(distriktslagsverksamhet, läger, ledarutbildningar m.m.), hemsida

Styrelsen

Anette Karhu

Ordförande

Tel: 076-5017151
E-post: anette@olff.se

Ansvarsområde: Ordförande

Johan Ringaby

Vice ordförande

Tel: 070-9968399
E-post: johan.r@olff.se

Ansvarsområde: Tävlingsfrågor

Christer Axelson

Kassör

Tel: 0730-300 699
E-post: christeraxelson02@gmail.com

Ansvarsområde: Ekonomi och marknadsfrågor

Björn Aurell

Adjungerad sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Chafic Dana

Styrelseledamot

Mobil: 0700-160003
E-post: chafic@olff.se

Ansvarsområde: Utvecklingskommittén

Erik Lannhard

Styrelseledamot

Tel: 070-5440083
E-post: lannhard@gmail.com

Ansvarsområde: Utvecklingskommittén

Ida Thorell

Styrelseledamot

Tel: 0739-14 50 09
E-post: ida.jensen@ungforetagsamhet

Ansvarsområde: Kommunikation

Johan Ivhall

Styrelseledamot

Mobil: 073-3522076
E-post: johan.ivhall@olff.se

Ansvarsområde: Domarkommittén

Margareta Turan

Styrelseledamot

E-post: margareta@olff.se

Ansvarsområde: Anläggning och Evenemang

Petra Gustafsson

Styrelseledamot

Mobil: 070-230 10 96
E-post: petra@olff.se

Ansvarsområde: Anläggningskommittén

Tävlingskommittén

Johan Ringaby

Ordförande

Tel: 070-996 83 99
E-post: johan.r@olff.se

Ansvarsområde: Tävlingsfrågor

Christian Lundell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Georg Barsom

Vice Ordförande

Tel: 070-719 43 35
E-post: georg.barsom@obo.se

Ansvarsområde: Tävling och Anläggningsfrågor

Andreas Abrahamsson

Ledamot

Mobil: 0739164621
E-post: pickos_87@hotmail.com

Utvecklingskommittén

Erik Lannhard

Ordförande

Mobil: 070-544 00 83
E-post: lannhard@gmail.com

Daniel Lindahl

Mobil: 019-175552
E-post: daniel@olff.se

Ansvarsområde: tjänsteman/adj. sekreterare

Håkan Bergström Berglund

E-post: hb018@hotmail.com

Timmy Andersson

Mobil: 0702-283199
E-post: timmyandersson1984@hotmail.com

Susanna Karhu

Mobil: 070-278 91 00
E-post: susannakarhu@outlook.com

Husein Hoso

Mobil: 076-701 62 88
E-post: husein_hoso@hotmail.com

Chafic Dana

Mobil: 0700-160003
E-post: chd59@hotmail.com

Ansvarsområde: Styrelseledamot

Marcus Persson

Mobil: 070-3127484
E-post: marcus@olff.se

Elin Magnusson

Mobil: 0708937292
E-post: elin.magnusson@orebro.se

Jennie Wecksell

Mobil: 0761614876
E-post: jeenniiie_91@hotmail.com

Ida Helderud

Mobil: 0735727417
E-post: ida_helderud@hotmail.com

Domarkommittén

Namik Idrizovic

Ordförande

Mobil: 0733366988
E-post: namikidrizovic1@hotmail.com

Camilla Florén

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 51
Mobil: 076-768 18 82
E-post: camilla@olff.se

Agneta Björck

Ledamot

Tel: 070-555 67 18
E-post: agnetabjorck@hotmail.com

Anders Hellqvist

Ledamot

Mobil: 073-985 40 99
E-post: anders.hellqvist@orebro.se

Johan Ivhall

Styrelseledamot

Mobil: 073-3522076
E-post: johan.ivhall@oskfutsal.se

Christher Johansson

Mobil: 0706977557
E-post: christher@hotmail.com

Marknadskommittén

Stefan Hertin

Ordförande

Tel: 070-219 75 90
E-post: stefan@olff.se

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Björn Aurell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Michael J Barsom

Ledamot

Tel: 073-344 22 66
E-post: michael@barsom.com

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Egon Harfeldt

Ledamot

Tel: 070-766 87 10
E-post: egon@olff.se

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Magnus Larsson

Ledamot

E-post: mllarsson009@gmail.com

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Christer Axelson

Mobil: 0730-300699
E-post: c.axelson@telia.com

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Anläggningskommittén

Margareta Turan

Ordförande

E-post: magganturan@hotmail.com

Ansvarsområde: Anläggning

Björn Aurell

Adj. sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Petra Gustafsson

Mobil: 070-230 10 96
E-post: ifkpetra@hotmail.se

Ansvarsområde: Styrelseledamot

Disciplinutskottet

Victor Aurell

Ordförande

Tel: 0735-453673
E-post: victor.aurell@gmail.com

Ansvarsområde: Diciplinärenden

Christian Lundell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Kjell Johansson

Ledamot

Tel: 070-667 25 10
E-post: kjell.r.johansson@live.se

Ansvarsområde: Diciplinärenden

Jörgen Hallberg

Ledamot

Tel: 070-5109203
E-post: jorgenorebro@hotmail.com

Ansvarsområde: Diciplinärenden

Spelarutbildare

Martin Skogman

Spelarutbildare ( Pojk )

Tel: 070-5627146
E-post: skogman.martin@gmail.com

Tony Kihlberg

Spelarutbildare ( Flick )

Tel: 070-979 05 24
E-post: tony@olff.se

Evenemangskommittén

Margareta Turan

Ordförande

E-post: magganturan@hotmail.com

Björn Aurell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Daniel Lindahl

Tel: 019-17 55 52
E-post: daniel@olff.se

Majsan Almqvist

Ledamot

Tel: 070-379 82 71
E-post: majsan.almqvist@ahlsell.se

Ansvarsområde: Evenemangsfrågor

Birgitta Östman

Ledamot

Tel: 070-090 15 46
E-post: birgitta.ostman@hotmail.com

Ansvarsområde: Evenemangsfrågor

Anki Wennersten Hessel

Mobil: 070-8133225
E-post: anki.wennersten@comhem.se