Spelprogram - U19 Allsvenskan Norra - vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2018-03-31 14:00 Vasalunds IF - Hammarby IF FF 1 - 3 150 Skytteholms IP 1
April
2018-04-06 19:00 Örebro SK FK - Åtvidabergs FF 4 - 1 Behrn Arena
2018-04-07 13:00 Hammarby IF FF - Täby FK 0 - 0 169 Årsta IP 1
2018-04-07 14:00 Sollentuna FK - IF Brommapojkarna 0 - 5 52 Norrvikens IP 1
2018-04-07 15:00 AIK - Skövde AIK 3 - 1 Skytteholms IP 1
2018-04-07 15:30 GIF Sundsvall - IFK Lidingö FK 2 - 0 71 Idrottsparken
2018-04-07 17:30 IK Sirius FK - Djurgården 1 - 1 Lötens IP Konstgräs
2018-04-08 13:30 FC Djursholm - Vasalunds IF 8 - 0 225 Djursholms IP 2
2018-04-13 19:30 Vasalunds IF - Sollentuna FK 1 - 0 30 Skytteholms IP 1
2018-04-14 13:00 IF Brommapojkarna - Örebro SK FK 5 - 2 120 Grimsta IP 1
2018-04-14 14:00 Djurgården - Hammarby IF FF 2 - 3 147 Hjorthagens IP 1
2018-04-14 15:00 Skövde AIK - IK Sirius FK 4 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-04-15 13:00 Täby FK - FC Djursholm 1 - 2 50 Tibblevallen (Täby SC 2)
2018-04-15 13:30 IFK Lidingö FK - AIK 2 - 1 Lidingövallen 2
2018-04-15 16:00 Åtvidabergs FF - GIF Sundsvall 1 - 4 60 Kopparvallen
2018-04-21 13:00 Hammarby IF FF - Skövde AIK 6 - 2 120 Hammarby IP 1
2018-04-21 14:00 Örebro SK FK - Vasalunds IF 0 - 3 Behrn Arena
2018-04-21 15:00 IK Sirius FK - IFK Lidingö FK 4 - 0 42 Lötens IP Konstgräs
2018-04-21 16:00 AIK - GIF Sundsvall 3 - 1 100 Skytteholms IP 1
2018-04-21 16:00 IF Brommapojkarna - Åtvidabergs FF 1 - 0 40 Grimsta IP 1
2018-04-22 13:30 FC Djursholm - Djurgården 1 - 3 69 Djursholms IP 2
2018-04-22 18:00 Sollentuna FK - Täby FK 0 - 4 50 Kärrdals BP 1
2018-04-27 19:30 Vasalunds IF - IF Brommapojkarna 3 - 3 150 Skytteholms IP 1
2018-04-27 20:00 IFK Lidingö FK - Hammarby IF FF 2 - 3 65 Lidingövallen 2
2018-04-28 14:00 Åtvidabergs FF - AIK 6 - 1 Kopparvallen
2018-04-28 15:00 Skövde AIK - FC Djursholm 2 - 1 80 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-04-28 15:00 Djurgården - Sollentuna FK 6 - 1 Kaknäs 2
2018-04-28 17:30 GIF Sundsvall - IK Sirius FK 1 - 1 115 Idrottsparken
2018-04-29 13:00 Täby FK - Örebro SK FK 2 - 2 69 Tibblevallen (Täby SC 2)
Maj
2018-05-04 17:45 Vasalunds IF - Åtvidabergs FF 5 - 0 40 Skytteholms IP 2
2018-05-05 13:00 Hammarby IF FF - GIF Sundsvall 4 - 0 69 Hammarby IP 1
2018-05-05 14:30 IK Sirius FK - AIK 0 - 3 Lötens IP Konstgräs
2018-05-05 16:00 IF Brommapojkarna - Täby FK 0 - 0 34 Grimsta IP 1
2018-05-06 13:30 FC Djursholm - IFK Lidingö FK 1 - 4 49 Djursholms IP 2
2018-05-06 14:00 Örebro SK FK - Djurgården 2 - 3 52 Behrn Arena
2018-05-06 14:15 Sollentuna FK - Skövde AIK 4 - 2 Sollentunavallen 2
2018-05-11 15:00 AIK - Hammarby IF FF 3 - 2 269 Skytteholms IP 1
2018-05-11 20:00 IFK Lidingö FK - Sollentuna FK 2 - 3 50 Lidingövallen 2
2018-05-12 15:00 Skövde AIK - Örebro SK FK 1 - 5 80 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2018-05-12 15:00 Djurgården - IF Brommapojkarna 1 - 4 169 Kaknäs 2
2018-05-13 13:00 GIF Sundsvall - FC Djursholm 5 - 2 63 Idrottsparken
2018-05-13 13:00 Täby FK - Vasalunds IF 2 - 2 37 Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-05-13 14:00 Åtvidabergs FF - IK Sirius FK 1 - 3 Kopparvallen
2018-05-18 19:30 Vasalunds IF - Djurgården 2 - 2 130 Skytteholms IP 1
2018-05-19 13:00 Hammarby IF FF - IK Sirius FK 6 - 1 100 Hammarby IP 1
2018-05-19 16:00 IF Brommapojkarna - Skövde AIK 6 - 0 40 Grimsta IP 1
2018-05-20 13:00 Sollentuna FK - GIF Sundsvall 2 - 0 50 Sollentunavallen 1
2018-05-20 13:00 Täby FK - Åtvidabergs FF 3 - 3 87 Vikingavallen/Täby IP 1
2018-05-20 14:00 FC Djursholm - AIK 1 - 4 50 Djursholms IP 1
2018-05-20 18:00 Örebro SK FK - IFK Lidingö FK 1 - 1 Behrn Arena
2018-05-25 19:00 Djurgården - Täby FK 3 - 1 69 Kaknäs 2
2018-05-25 20:00 IFK Lidingö FK - IF Brommapojkarna 1 - 2 65 Lidingövallen 2
2018-05-26 13:00 IK Sirius FK - FC Djursholm 4 - 2 73 Lötens IP Konstgräs
2018-05-26 14:00 Åtvidabergs FF - Hammarby IF FF 1 - 4 50 Kopparvallen
2018-05-26 16:00 GIF Sundsvall - Örebro SK FK 1 - 1 NP3 Arena
2018-05-27 14:00 AIK - Sollentuna FK 2 - 0 175 Skytteholms IP 2
Juni
2018-06-01 19:30 Vasalunds IF - IFK Lidingö FK 3 - 0 66 Skytteholms IP 1
2018-06-02 14:00 Djurgården - Åtvidabergs FF 2 - 0 27 Kaknäs 2
2018-06-02 16:00 IF Brommapojkarna - GIF Sundsvall 4 - 1 63 Grimsta IP 1
2018-06-03 12:00 Örebro SK FK - AIK 0 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-06-03 14:00 Sollentuna FK - IK Sirius FK 2 - 2 50 Edsbergs Sportfält 1
2018-06-03 14:00 FC Djursholm - Hammarby IF FF 0 - 9 69 Djursholms IP 1
2018-06-03 14:00 Täby FK - Skövde AIK 2 - 2 69 Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-06-06 15:00 Skövde AIK - Vasalunds IF 5 - 1 Lillegårdens IP, B-plan
2018-06-06 20:15 IFK Lidingö FK - Täby FK 2 - 4 100 Lidingövallen 2
2018-06-09 13:00 Hammarby IF FF - Sollentuna FK 7 - 0 269 Hammarby IP 1
2018-06-09 13:00 GIF Sundsvall - Vasalunds IF 0 - 1 38 NP3 Arena
2018-06-09 15:00 AIK - IF Brommapojkarna 0 - 2 Skytteholms IP 1
2018-06-10 13:00 IK Sirius FK - Örebro SK FK 1 - 2 Lötens IP Konstgräs
2018-06-10 16:00 Skövde AIK - Djurgården 0 - 2 150 Södermalms IP
2018-06-13 19:00 Åtvidabergs FF - FC Djursholm 1 - 1 90 Kopparvallen
2018-06-15 18:00 Vasalunds IF - AIK 1 - 4 69 Skytteholms IP 1
2018-06-15 18:30 Örebro SK FK - Hammarby IF FF 0 - 5 Lugnets IP Konstgräs
2018-06-16 13:00 IF Brommapojkarna - IK Sirius FK 5 - 6 Grimsta IP 1
2018-06-16 14:00 Djurgården - IFK Lidingö FK 1 - 2 30 Kaknäs 2
2018-06-17 13:00 Täby FK - GIF Sundsvall 5 - 1 100 Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-06-17 14:00 Sollentuna FK - FC Djursholm 0 - 2 50 Sollentunavallen 1
2018-06-17 16:00 Skövde AIK - Åtvidabergs FF 4 - 4 Lillegårdens IP, B-plan
2018-06-20 17:30 Skövde AIK - GIF Sundsvall 1 - 4 50 Lillegårdens IP, A-plan
2018-06-20 19:15 AIK - Täby FK 2 - 3 100 Skytteholms IP 1
2018-06-21 18:00 FC Djursholm - Örebro SK FK 1 - 2 Djursholms IP 1
2018-06-21 18:15 IK Sirius FK - Vasalunds IF 1 - 1 32 Lötens IP Konstgräs
2018-06-24 15:00 IFK Lidingö FK - Skövde AIK Lidingövallen 2
2018-06-24 17:00 Hammarby IF FF - IF Brommapojkarna Hammarby IP 1
2018-06-24 18:00 GIF Sundsvall - Djurgården NP3 Arena
2018-06-25 20:15 Täby FK - IK Sirius FK Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-06-26 19:00 Åtvidabergs FF - Sollentuna FK Kopparvallen
2018-06-27 19:00 IF Brommapojkarna - FC Djursholm Grimsta IP 1
2018-06-28 16:00 Djurgården - AIK Kaknäs 2
2018-06-29 16:00 IFK Lidingö FK - Åtvidabergs FF Lidingövallen 2
2018-06-29 18:30 Örebro SK FK - Sollentuna FK Sörbyvallen Örebro Konstgräs