Spelprogram - Div. 5 Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hidingsta IK Jan-Olof Karlsson 0706074717 Gul/Svart/Gul
HOIF Lukas Axelsson 0197611738 0703484730 Röd/Svart/Röd
IFK Lindesberg Ronny Sterzenbach 0705109603 Blå, Blå, Blå
Kumla BK Henrik Larsson 0705860825 Vit/Svart/Svart
Laxå IF Stefan Holmberg Röd/Vit/Röd
Lekebergs IF Kenneth Carlsten 0733101911 Svart-Röd, Svart, Svart
Mariebergs IK Johan Brcic 0703001316 Blå/Vit/Blå
Real Örebro Peter Hilmersson 0705428236 Vit/Vit/Vit
Sköllersta IF Niklas Blom 0702037582 Blå, Svart, Blå
SMÅ IF Mani Berisha 0725365483 Röd/Röd/Röd
Örebro SK Söder Tommy Sandberg 019360345 0707438244 Vit/Svart, Vit, Vit
Östansjö IF Rolf Allansson 058252037 0707983809 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-19 18:30 120111004 SMÅ IF - Östansjö IF 2 - 2 Tingstadsvallen
2018-04-19 20:15 120111005 Real Örebro - Laxå IF 3 - 0 Lillåvallen Konstgräs
2018-04-21 11:00 120111006 Lekebergs IF - Mariebergs IK 1 - 0 Åvallen
2018-04-21 12:15 120111002 Örebro SK Söder - Hidingsta IK 5 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
2018-04-21 14:15 120111003 Sköllersta IF - IFK Lindesberg 4 - 0 Allévallen, konstgräs
2018-04-22 19:00 120111001 Kumla BK - HOIF 3 - 0 Kumla IP
2018-04-26 18:45 120111007 Lekebergs IF - Real Örebro 2 - 2 Åvallen
2018-04-26 18:45 120111008 Laxå IF - SMÅ IF 3 - 1 Ramundervallen
2018-04-26 18:45 120111009 Östansjö IF - Sköllersta IF 4 - 5 Bäcksjövallen
2018-04-26 18:45 120111010 IFK Lindesberg - Örebro SK Söder 1 - 2 Fritidsbyn A
2018-04-26 18:45 120111011 Hidingsta IK - Kumla BK 0 - 3 Björkviksvallen
2018-04-26 18:45 120111012 HOIF - Mariebergs IK 1 - 2 Odenvallen
Maj
2018-05-02 20:15 120111017 Real Örebro - Mariebergs IK 1 - 0 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-05-03 19:00 120111013 Kumla BK - IFK Lindesberg 1 - 1 Hagavallen
2018-05-03 19:00 120111015 Sköllersta IF - Laxå IF 3 - 0 Sköllervallen IP
2018-05-03 19:00 120111018 Hidingsta IK - HOIF 2 - 2 Björkviksvallen
2018-05-03 19:30 120111014 Örebro SK Söder - Östansjö IF 2 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
2018-05-07 19:00 120111019 Mariebergs IK - SMÅ IF 0 - 3 Mariebergs IP
2018-05-07 19:00 120111020 Lekebergs IF - Sköllersta IF 6 - 1 Vretalund
2018-05-07 19:00 120111021 Laxå IF - Örebro SK Söder 6 - 2 Ramundervallen
2018-05-07 19:00 120111022 Östansjö IF - Kumla BK 2 - 1 Bäcksjövallen
2018-05-07 19:00 120111023 IFK Lindesberg - Hidingsta IK 2 - 0 Fritidsbyn A
2018-05-07 19:00 120111024 HOIF - Real Örebro 5 - 4 Odenvallen
2018-05-10 15:00 120111016 SMÅ IF - Lekebergs IF 3 - 2 Tingstadsvallen
2018-05-14 19:00 120111025 Kumla BK - Laxå IF 5 - 1 Hagavallen
2018-05-14 19:00 120111027 Sköllersta IF - Mariebergs IK 1 - 2 Sköllervallen IP
2018-05-14 19:00 120111028 SMÅ IF - Real Örebro 2 - 0 Tingstadsvallen
2018-05-14 19:00 120111029 IFK Lindesberg - HOIF 1 - 2 Fritidsbyn A
2018-05-14 19:00 120111030 Hidingsta IK - Östansjö IF 1 - 3 Björkviksvallen
2018-05-14 19:15 120111026 Örebro SK Söder - Lekebergs IF 0 - 3 Grönpepparparkens IP A
2018-05-17 19:00 120111031 Real Örebro - Sköllersta IF 4 - 4 Pettersbergs IP A
2018-05-17 19:00 120111032 Mariebergs IK - Örebro SK Söder 2 - 0 Mariebergs IP
2018-05-17 19:00 120111033 Lekebergs IF - Kumla BK 2 - 3 Vretalund
2018-05-17 19:00 120111034 Laxå IF - Hidingsta IK 2 - 5 Ramundervallen
2018-05-17 19:00 120111035 Östansjö IF - IFK Lindesberg 1 - 5 Bäcksjövallen
2018-05-19 15:00 120111036 HOIF - SMÅ IF 0 - 3 Odenvallen
2018-05-24 19:00 120111037 Kumla BK - Mariebergs IK 4 - 1 Hagavallen
2018-05-24 19:00 120111039 Sköllersta IF - SMÅ IF 5 - 0 Sköllervallen IP
2018-05-24 19:00 120111040 Östansjö IF - HOIF 1 - 1 Bäcksjövallen
2018-05-24 19:00 120111041 IFK Lindesberg - Laxå IF 2 - 0 Fritidsbyn A
2018-05-24 19:00 120111042 Hidingsta IK - Lekebergs IF 1 - 3 Björkviksvallen
2018-05-24 19:15 120111038 Örebro SK Söder - Real Örebro 2 - 2 Grönpepparparkens IP A
2018-05-31 19:00 120111043 SMÅ IF - Örebro SK Söder 5 - 1 Tingstadsvallen
2018-05-31 19:00 120111044 Real Örebro - Kumla BK 1 - 5 Pettersbergs IP A
2018-05-31 19:00 120111045 Mariebergs IK - Hidingsta IK 1 - 1 Mariebergs IP
2018-05-31 19:00 120111046 Lekebergs IF - IFK Lindesberg 1 - 6 Vretalund
2018-05-31 19:00 120111047 Laxå IF - Östansjö IF 2 - 1 Ramundervallen
2018-05-31 19:00 120111048 HOIF - Sköllersta IF 1 - 1 Odenvallen
Juni
2018-06-04 19:00 120111071 Laxå IF - Real Örebro 2 - 5 Ramundervallen
2018-06-07 19:00 120111049 Kumla BK - SMÅ IF 0 - 3 Hagavallen
2018-06-07 19:00 120111051 Laxå IF - HOIF 1 - 4 Ramundervallen
2018-06-07 19:00 120111052 Östansjö IF - Lekebergs IF 1 - 1 Bäcksjövallen
2018-06-07 19:00 120111053 IFK Lindesberg - Mariebergs IK 2 - 1 Fritidsbyn A
2018-06-07 19:00 120111054 Hidingsta IK - Real Örebro 3 - 2 Björkviksvallen
2018-06-07 19:15 120111050 Örebro SK Söder - Sköllersta IF 1 - 0 Grönpepparparkens IP A
2018-06-14 19:00 120111055 Sköllersta IF - Kumla BK 1 - 1 Sköllervallen IP
2018-06-14 19:00 120111057 Real Örebro - IFK Lindesberg 1 - 4 Pettersbergs IP A
2018-06-14 19:00 120111058 Mariebergs IK - Östansjö IF 1 - 2 Mariebergs IP
2018-06-14 19:00 120111059 Lekebergs IF - Laxå IF 2 - 3 Vretalund
2018-06-14 19:15 120111060 Örebro SK Söder - HOIF 0 - 2 Grönpepparparkens IP A
2018-06-16 15:00 120111056 Hidingsta IK - SMÅ IF 3 - 2 Björkviksvallen
2018-06-18 19:00 120111061 Kumla BK - Örebro SK Söder 4 - 2 Hagavallen
2018-06-18 19:00 120111062 HOIF - Lekebergs IF 5 - 0 Odenvallen
2018-06-18 19:00 120111063 Laxå IF - Mariebergs IK 2 - 2 Ramundervallen
2018-06-18 19:00 120111064 Östansjö IF - Real Örebro 1 - 1 Bäcksjövallen
2018-06-18 19:00 120111065 IFK Lindesberg - SMÅ IF 4 - 1 Fritidsbyn A
2018-06-18 19:00 120111066 Hidingsta IK - Sköllersta IF 0 - 0 Björkviksvallen
2018-06-21 19:00 120111069 IFK Lindesberg - Sköllersta IF 2 - 1 Fritidsbyn A
2018-06-25 19:00 120111067 HOIF - Kumla BK Odenvallen
2018-06-25 19:00 120111068 Hidingsta IK - Örebro SK Söder Björkviksvallen
2018-06-25 19:00 120111070 Östansjö IF - SMÅ IF Bäcksjövallen
2018-06-25 19:00 120111072 Mariebergs IK - Lekebergs IF Mariebergs IP
Augusti
2018-08-09 19:00 120111074 SMÅ IF - Laxå IF Tingstadsvallen
2018-08-09 19:00 120111075 Sköllersta IF - Östansjö IF Sköllervallen IP
2018-08-09 19:00 120111078 Mariebergs IK - HOIF Mariebergs IP
2018-08-09 19:15 120111076 Örebro SK Söder - IFK Lindesberg Grönpepparparkens IP A
2018-08-13 19:00 120111077 Kumla BK - Hidingsta IK Hagavallen
2018-08-16 19:00 120111080 Östansjö IF - Örebro SK Söder Bäcksjövallen
2018-08-16 19:00 120111081 Laxå IF - Sköllersta IF Ramundervallen
2018-08-16 19:00 120111082 Lekebergs IF - SMÅ IF Vretalund
2018-08-16 19:00 120111083 Mariebergs IK - Real Örebro Mariebergs IP
2018-08-16 19:00 120111084 HOIF - Hidingsta IK Odenvallen
2018-08-18 14:00 120111079 IFK Lindesberg - Kumla BK Fritidsbyn A
2018-08-20 19:00 120111073 Real Örebro - Lekebergs IF Pettersbergs IP A
2018-08-23 18:45 120111085 SMÅ IF - Mariebergs IK Tingstadsvallen
2018-08-23 18:45 120111086 Sköllersta IF - Lekebergs IF Sköllervallen IP
2018-08-23 18:45 120111089 Hidingsta IK - IFK Lindesberg Björkviksvallen
2018-08-23 18:45 120111090 Real Örebro - HOIF Pettersbergs IP A
2018-08-23 19:15 120111087 Örebro SK Söder - Laxå IF Grönpepparparkens IP A
2018-08-24 18:45 120111088 Kumla BK - Östansjö IF Hagavallen
2018-08-30 18:30 120111091 Laxå IF - Kumla BK Ramundervallen
2018-08-30 18:30 120111092 Lekebergs IF - Örebro SK Söder Vretalund
2018-08-30 18:30 120111093 Mariebergs IK - Sköllersta IF Mariebergs IP
2018-08-30 18:30 120111094 Real Örebro - SMÅ IF Pettersbergs IP A
2018-08-30 18:30 120111095 HOIF - IFK Lindesberg Odenvallen
2018-08-30 18:30 120111096 Östansjö IF - Hidingsta IK Bäcksjövallen
September
2018-09-02 15:00 120111102 SMÅ IF - HOIF Tingstadsvallen
2018-09-03 18:15 120111097 Sköllersta IF - Real Örebro Sköllervallen IP
2018-09-03 18:15 120111099 Kumla BK - Lekebergs IF Hagavallen
2018-09-03 18:15 120111100 Hidingsta IK - Laxå IF Björkviksvallen
2018-09-03 18:15 120111101 IFK Lindesberg - Östansjö IF Fritidsbyn A
2018-09-03 19:15 120111098 Örebro SK Söder - Mariebergs IK Grönpepparparkens IP A
2018-09-09 16:00 120111103 Mariebergs IK - Kumla BK Mariebergs IP
2018-09-09 16:00 120111104 Real Örebro - Örebro SK Söder Pettersbergs IP A
2018-09-09 16:00 120111105 SMÅ IF - Sköllersta IF Tingstadsvallen
2018-09-09 16:00 120111106 HOIF - Östansjö IF Odenvallen
2018-09-09 16:00 120111107 Laxå IF - IFK Lindesberg Ramundervallen
2018-09-09 16:00 120111108 Lekebergs IF - Hidingsta IK Vretalund
2018-09-15 15:00 120111109 Örebro SK Söder - SMÅ IF Grönpepparparkens IP A
2018-09-15 15:00 120111110 Kumla BK - Real Örebro Hagavallen
2018-09-15 15:00 120111111 Hidingsta IK - Mariebergs IK Björkviksvallen
2018-09-15 15:00 120111112 IFK Lindesberg - Lekebergs IF Fritidsbyn A
2018-09-15 15:00 120111113 Östansjö IF - Laxå IF Bäcksjövallen
2018-09-15 15:00 120111114 Sköllersta IF - HOIF Sköllervallen IP
2018-09-23 16:00 120111115 SMÅ IF - Kumla BK Tingstadsvallen
2018-09-23 16:00 120111116 Sköllersta IF - Örebro SK Söder Sköllervallen IP
2018-09-23 16:00 120111117 HOIF - Laxå IF Odenvallen
2018-09-23 16:00 120111118 Lekebergs IF - Östansjö IF Vretalund
2018-09-23 16:00 120111119 Mariebergs IK - IFK Lindesberg Mariebergs IP
2018-09-23 16:00 120111120 Real Örebro - Hidingsta IK Pettersbergs IP A
2018-09-29 15:00 120111121 Kumla BK - Sköllersta IF Hagavallen
2018-09-29 15:00 120111122 SMÅ IF - Hidingsta IK Tingstadsvallen
2018-09-29 15:00 120111123 IFK Lindesberg - Real Örebro Fritidsbyn A
2018-09-29 15:00 120111124 Östansjö IF - Mariebergs IK Bäcksjövallen
2018-09-29 15:00 120111125 Laxå IF - Lekebergs IF Ramundervallen
2018-09-29 15:00 120111126 HOIF - Örebro SK Söder Odenvallen
Oktober
2018-10-07 16:00 120111127 Örebro SK Söder - Kumla BK Grönpepparparkens IP A
2018-10-07 16:00 120111128 Lekebergs IF - HOIF Vretalund
2018-10-07 16:00 120111129 Mariebergs IK - Laxå IF Mariebergs IP
2018-10-07 16:00 120111130 Real Örebro - Östansjö IF Pettersbergs IP A
2018-10-07 16:00 120111131 SMÅ IF - IFK Lindesberg Tingstadsvallen
2018-10-07 16:00 120111132 Sköllersta IF - Hidingsta IK Sköllervallen IP