Spelprogram - Div. 5 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 120111004 Sköllersta IF - Axbergs IF 2 - 0 Allévallen, konstgräs
2019-04-13 12:15 120111006 Ervalla SK - Laxå IF 4 - 2 Lillåvallen Konstgräs
2019-04-13 15:00 120111003 Kilsmo IK - Hidingsta IK 1 - 2 Kilsmovallen
2019-04-13 15:20 120111005 Mariebergs IK - SMÅ IF 2 - 6 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-04-14 14:15 120111001 Örebro SK Söder - HOIF 1 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
2019-04-14 16:00 120111002 IFK Hallsberg - Lillkyrka IF 2 - 3 Allévallen, konstgräs
2019-04-22 14:00 120111007 Laxå IF - Mariebergs IK 0 - 4 Ramundervallen
2019-04-22 15:00 120111008 SMÅ IF - Sköllersta IF 3 - 2 Tingstadsvallen
2019-04-22 15:00 120111010 Hidingsta IK - IFK Hallsberg 1 - 1 Björkviksvallen
2019-04-22 15:00 120111012 HOIF - Ervalla SK 2 - 1 Odenvallen
2019-04-22 15:15 120111009 Axbergs IF - Kilsmo IK 3 - 4 Lillåvallen Konstgräs
2019-04-22 20:30 120111011 Lillkyrka IF - Örebro SK Söder 0 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2019-04-25 18:45 120111016 Sköllersta IF - Laxå IF 2 - 0 Sköllervallen IP
2019-04-25 19:00 120111014 IFK Hallsberg - Axbergs IF 3 - 0 Allévallen, konstgräs
2019-04-25 19:30 120111013 Örebro SK Söder - Hidingsta IK 0 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2019-04-27 15:00 120111015 Kilsmo IK - SMÅ IF 5 - 1 Kilsmovallen
2019-04-28 17:00 120111018 Lillkyrka IF - HOIF 3 - 3 Kärsta IP
2019-04-28 17:20 120111017 Mariebergs IK - Ervalla SK 2 - 0 Lillåvallen Konstgräs
Maj
2019-05-02 19:00 120111019 Ervalla SK - Sköllersta IF 0 - 2 Lyckevallen
2019-05-02 19:00 120111020 Laxå IF - Kilsmo IK 2 - 6 Ramundervallen
2019-05-02 19:00 120111021 SMÅ IF - IFK Hallsberg 0 - 1 Tingstadsvallen
2019-05-02 19:00 120111022 Axbergs IF - Örebro SK Söder 3 - 3 Dyltavallen
2019-05-02 19:00 120111023 Hidingsta IK - Lillkyrka IF 1 - 1 Björkviksvallen
2019-05-02 19:00 120111024 HOIF - Mariebergs IK 2 - 4 Odenvallen
2019-05-09 19:00 120111027 Kilsmo IK - Ervalla SK 1 - 2 Kilsmovallen
2019-05-09 19:00 120111028 Sköllersta IF - Mariebergs IK 1 - 1 Sköllervallen IP
2019-05-09 19:00 120111029 Hidingsta IK - HOIF 5 - 2 Björkviksvallen
2019-05-09 19:00 120111030 Lillkyrka IF - Axbergs IF 2 - 2 Kärsta IP
2019-05-09 19:15 120111025 Örebro SK Söder - SMÅ IF 2 - 2 Grönpepparparkens IP A
2019-05-12 14:00 120111026 IFK Hallsberg - Laxå IF 5 - 0 Allévallen, konstgräs
2019-05-16 19:00 120111031 Mariebergs IK - Kilsmo IK 0 - 1 Mariebergs IP
2019-05-16 19:00 120111032 Ervalla SK - IFK Hallsberg 1 - 1 Lyckevallen
2019-05-16 19:00 120111033 Laxå IF - Örebro SK Söder 3 - 2 Ramundervallen
2019-05-16 19:00 120111034 SMÅ IF - Lillkyrka IF 6 - 2 Tingstadsvallen
2019-05-16 19:00 120111035 Axbergs IF - Hidingsta IK 1 - 0 Dyltavallen
2019-05-16 19:00 120111036 HOIF - Sköllersta IF 1 - 2 Odenvallen
2019-05-20 19:00 120111041 Hidingsta IK - SMÅ IF 1 - 1 Björkviksvallen
2019-05-23 19:00 120111038 IFK Hallsberg - Mariebergs IK 2 - 2 Allévallen, konstgräs
2019-05-23 19:00 120111039 Sköllersta IF - Kilsmo IK 1 - 1 Sköllervallen IP
2019-05-23 19:00 120111040 Axbergs IF - HOIF 2 - 4 Dyltavallen
2019-05-23 19:00 120111042 Lillkyrka IF - Laxå IF 0 - 1 Kärsta IP
2019-05-23 19:15 120111037 Örebro SK Söder - Ervalla SK 0 - 2 Grönpepparparkens IP A
2019-05-27 19:00 120111043 Sköllersta IF - IFK Hallsberg 1 - 2 Sköllervallen IP
2019-05-27 19:00 120111044 Mariebergs IK - Örebro SK Söder 2 - 2 Mariebergs IP
2019-05-27 19:00 120111045 Ervalla SK - Lillkyrka IF 5 - 3 Lyckevallen
2019-05-27 19:00 120111046 Laxå IF - Hidingsta IK 1 - 3 Ramundervallen
2019-05-27 19:00 120111047 SMÅ IF - Axbergs IF 5 - 1 Tingstadsvallen
2019-05-27 19:00 120111048 HOIF - Kilsmo IK 3 - 0 Odenvallen
Juni
2019-06-02 16:00 120111051 SMÅ IF - HOIF 4 - 1 Tingstadsvallen
2019-06-03 19:00 120111052 Axbergs IF - Laxå IF 4 - 2 Dyltavallen
2019-06-03 19:00 120111054 Lillkyrka IF - Mariebergs IK 5 - 2 Kärsta IP
2019-06-03 19:15 120111049 Örebro SK Söder - Sköllersta IF 3 - 3 Grönpepparparkens IP A
2019-06-06 15:00 120111056 Sköllersta IF - Lillkyrka IF 5 - 2 Sköllervallen IP
2019-06-06 15:00 120111058 Ervalla SK - Axbergs IF 3 - 0 Lyckevallen
2019-06-08 15:00 120111055 Kilsmo IK - Örebro SK Söder 0 - 1 Kilsmovallen
2019-06-10 19:00 120111057 Mariebergs IK - Hidingsta IK 1 - 3 Mariebergs IP
2019-06-10 19:00 120111060 IFK Hallsberg - HOIF 2 - 2 Allévallen, konstgräs
2019-06-10 19:15 120111059 Laxå IF - SMÅ IF 0 - 6 Ramundervallen
2019-06-13 19:00 120111062 HOIF - Laxå IF 9 - 1 Odenvallen
2019-06-13 19:00 120111063 SMÅ IF - Ervalla SK 4 - 4 Tingstadsvallen
2019-06-13 19:00 120111066 Kilsmo IK - Lillkyrka IF 3 - 1 Kilsmovallen
2019-06-13 19:15 120111061 Örebro SK Söder - IFK Hallsberg 6 - 2 Grönpepparparkens IP A
2019-06-17 19:00 120111067 HOIF - Örebro SK Söder 1 - 1 Odenvallen
2019-06-17 19:00 120111068 Lillkyrka IF - IFK Hallsberg 1 - 2 Kärsta IP
2019-06-17 19:00 120111069 Hidingsta IK - Kilsmo IK 8 - 1 Björkviksvallen
2019-06-17 19:00 120111070 Axbergs IF - Sköllersta IF 0 - 4 Dyltavallen
2019-06-17 19:00 120111071 SMÅ IF - Mariebergs IK 5 - 3 Tingstadsvallen
2019-06-17 19:00 120111072 Laxå IF - Ervalla SK 2 - 2 Ramundervallen
2019-06-20 19:00 120111074 Sköllersta IF - SMÅ IF 2 - 3 Sköllervallen IP
2019-06-24 19:00 120111073 Mariebergs IK - Laxå IF 1 - 1 Mariebergs IP
2019-06-24 19:00 120111075 Kilsmo IK - Axbergs IF 1 - 1 Kilsmovallen
2019-06-24 19:00 120111076 IFK Hallsberg - Hidingsta IK 3 - 2 Allévallen, konstgräs
2019-06-24 19:00 120111078 Ervalla SK - HOIF 0 - 3 Lyckevallen
2019-06-24 19:15 120111077 Lillkyrka IF - Örebro SK Söder 2 - 8 Kärsta IP
2019-06-27 19:00 120111064 Axbergs IF - Mariebergs IK 1 - 2 Dyltavallen
Augusti
2019-08-08 19:00 120111080 Axbergs IF - IFK Hallsberg 0 - 5 Dyltavallen
2019-08-08 19:00 120111081 SMÅ IF - Kilsmo IK 3 - 2 Tingstadsvallen
2019-08-08 19:00 120111082 Laxå IF - Sköllersta IF 0 - 7 Ramundervallen
2019-08-08 19:00 120111083 Ervalla SK - Mariebergs IK 2 - 2 Lyckevallen
2019-08-08 19:00 120111084 HOIF - Lillkyrka IF 3 - 1 Odenvallen
2019-08-12 19:00 120111079 Hidingsta IK - Örebro SK Söder 2 - 4 Björkviksvallen
2019-08-15 19:00 120111085 Sköllersta IF - Ervalla SK 3 - 0 Sköllervallen IP
2019-08-15 19:00 120111086 Kilsmo IK - Laxå IF 5 - 0 Kilsmovallen
2019-08-15 19:00 120111089 Lillkyrka IF - Hidingsta IK 3 - 2 Kärsta IP
2019-08-15 19:00 120111090 Mariebergs IK - HOIF 1 - 4 Mariebergs IP
2019-08-15 19:15 120111088 Örebro SK Söder - Axbergs IF 4 - 0 Grönpepparparkens IP A
2019-08-18 14:00 120111087 IFK Hallsberg - SMÅ IF 1 - 2 Allévallen, konstgräs
2019-08-18 17:15 120111053 Hidingsta IK - Ervalla SK 8 - 1 Björkviksvallen
2019-08-19 19:00 120111050 IFK Hallsberg - Kilsmo IK 1 - 0 Allévallen, konstgräs
2019-08-22 18:45 120111091 SMÅ IF - Örebro SK Söder 1 - 1 Tingstadsvallen
2019-08-22 18:45 120111092 Laxå IF - IFK Hallsberg 0 - 3 Ramundervallen
2019-08-22 18:45 120111093 Ervalla SK - Kilsmo IK 3 - 2 Lyckevallen
2019-08-22 18:45 120111094 Mariebergs IK - Sköllersta IF 2 - 2 Mariebergs IP
2019-08-22 18:45 120111095 HOIF - Hidingsta IK 2 - 2 Odenvallen
2019-08-22 18:45 120111096 Axbergs IF - Lillkyrka IF 3 - 4 Dyltavallen
2019-08-25 14:00 120111098 IFK Hallsberg - Ervalla SK WO (3 - 0) Allévallen, konstgräs
2019-08-26 18:30 120111097 Kilsmo IK - Mariebergs IK 1 - 0 Kilsmovallen
2019-08-26 18:30 120111100 Lillkyrka IF - SMÅ IF 0 - 2 Kärsta IP
2019-08-26 18:30 120111101 Hidingsta IK - Axbergs IF 5 - 1 Björkviksvallen
2019-08-26 18:30 120111102 Sköllersta IF - HOIF 1 - 2 Sköllervallen IP
2019-08-26 19:15 120111099 Örebro SK Söder - Laxå IF 1 - 2 Grönpepparparkens IP A
2019-08-29 18:15 120111103 Ervalla SK - Örebro SK Söder 2 - 3 Lyckevallen
2019-08-29 18:15 120111104 Mariebergs IK - IFK Hallsberg 2 - 2 Mariebergs IP
2019-08-29 18:15 120111106 HOIF - Axbergs IF 2 - 2 Odenvallen
2019-08-29 18:15 120111107 SMÅ IF - Hidingsta IK 1 - 2 Tingstadsvallen
2019-08-29 18:15 120111108 Laxå IF - Lillkyrka IF 0 - 9 Ramundervallen
2019-08-31 15:00 120111105 Kilsmo IK - Sköllersta IF 1 - 2 Kilsmovallen
September
2019-09-02 18:00 120111065 Hidingsta IK - Sköllersta IF 4 - 1 Björkviksvallen
2019-09-07 15:00 120111114 Kilsmo IK - HOIF 0 - 3 Kilsmovallen
2019-09-08 14:00 120111111 Lillkyrka IF - Ervalla SK 3 - 2 Kärsta IP
2019-09-08 16:00 120111109 IFK Hallsberg - Sköllersta IF 1 - 1 Allévallen, konstgräs
2019-09-08 16:00 120111112 Hidingsta IK - Laxå IF WO (3 - 0) Björkviksvallen
2019-09-08 16:00 120111113 Axbergs IF - SMÅ IF 1 - 4 Dyltavallen
2019-09-08 16:15 120111110 Örebro SK Söder - Mariebergs IK 0 - 1 Grönpepparparkens IP A
2019-09-14 15:00 120111115 Sköllersta IF - Örebro SK Söder 2 - 2 Sköllervallen IP
2019-09-14 15:00 120111116 Kilsmo IK - IFK Hallsberg 0 - 5 Kilsmovallen
2019-09-14 15:00 120111117 HOIF - SMÅ IF 1 - 3 Odenvallen
2019-09-14 15:00 120111118 Laxå IF - Axbergs IF 2 - 5 Ramundervallen
2019-09-14 15:00 120111120 Mariebergs IK - Lillkyrka IF 3 - 4 Mariebergs IP
2019-09-14 16:15 120111119 Ervalla SK - Hidingsta IK 0 - 4 Lyckevallen
2019-09-22 16:00 120111122 Lillkyrka IF - Sköllersta IF 1 - 9 Kärsta IP
2019-09-22 16:00 120111123 Hidingsta IK - Mariebergs IK 3 - 0 Björkviksvallen
2019-09-22 16:00 120111124 Axbergs IF - Ervalla SK 1 - 1 Dyltavallen
2019-09-22 16:00 120111125 SMÅ IF - Laxå IF 13 - 0 Tingstadsvallen
2019-09-22 16:00 120111126 HOIF - IFK Hallsberg 1 - 1 Odenvallen
2019-09-22 16:15 120111121 Örebro SK Söder - Kilsmo IK 2 - 3 Grönpepparparkens IP A
2019-09-28 15:00 120111127 IFK Hallsberg - Örebro SK Söder 3 - 5 Allévallen, konstgräs
2019-09-28 15:00 120111128 Laxå IF - HOIF 1 - 7 Ramundervallen
2019-09-28 15:00 120111129 Ervalla SK - SMÅ IF 1 - 1 Lyckevallen
2019-09-28 15:00 120111130 Mariebergs IK - Axbergs IF 4 - 1 Mariebergs IP
2019-09-28 15:00 120111131 Sköllersta IF - Hidingsta IK 1 - 4 Sköllervallen IP
2019-09-28 15:00 120111132 Lillkyrka IF - Kilsmo IK 8 - 2 Kärsta IP