Spelprogram - P15 Regional B Västra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AFC Eskilstuna (P15) Leif Sundelius 0704942818 Orange, Orange, Orange
FBK Karlstad (P15) Binar Sandi 0762612571 röd, vit, svarta
IK Brage (P15) Robin Trygg Laszlo Grön, Vit, Vit
IK Sturehov (P15) Anders Brandtman 0732313703 Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF HFK (P15) Michael Landhäll 0762479324 Röd, Blå, Röd
Karlstads BK (P15) Henrique Brandin 0702898393 blå, vita, blå
Skiljebo SK (P15) Daniel Ängblom 0706571329 0706571329 Gul/svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
September
2019-09-07 13:00 120311003 Karlstads BK (P15) - IK Brage (P15) 0 - 3 Våxnäs IP
2019-09-07 15:30 120311001 Karlslunds IF HFK (P15) - Skiljebo SK (P15) 2 - 0 Karlslund Arena
2019-09-08 14:00 120311002 FBK Karlstad (P15) - AFC Eskilstuna (P15) 1 - 4 Örsholmens IP
2019-09-15 13:00 120311006 Skiljebo SK (P15) - FBK Karlstad (P15) 1 - 3 Hamre 2
2019-09-15 15:00 120311005 AFC Eskilstuna (P15) - Karlstads BK (P15) 4 - 1 Skogsängens IP
2019-09-16 17:15 120311004 IK Sturehov (P15) - Karlslunds IF HFK (P15) 2 - 3 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-09-21 11:00 120311008 Karlstads BK (P15) - Skiljebo SK (P15) 1 - 1 Våxnäs IP
2019-09-21 13:00 120311007 FBK Karlstad (P15) - IK Sturehov (P15) 1 - 6 Örsholmens IP
2019-09-22 14:00 120311009 IK Brage (P15) - AFC Eskilstuna (P15) 0 - 2 Sportfältet 1
2019-09-29 13:00 120311012 Skiljebo SK (P15) - IK Brage (P15) 0 - 3 Hamre 2
2019-09-30 18:30 120311010 IK Sturehov (P15) - Karlstads BK (P15) 4 - 1 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
Oktober
2019-10-02 19:00 120311011 Karlslunds IF HFK (P15) - FBK Karlstad (P15) 6 - 2 Karlslund Arena
2019-10-06 11:30 120311015 AFC Eskilstuna (P15) - Skiljebo SK (P15) 10 - 0 Skogsängens IP KG
2019-10-06 13:00 120311014 IK Brage (P15) - IK Sturehov (P15) 0 - 2 Sportfältet 1
2019-10-06 14:00 120311013 Karlstads BK (P15) - Karlslunds IF HFK (P15) 1 - 2 Våxnäs IP
2019-10-12 14:00 120311017 Karlslunds IF HFK (P15) - IK Brage (P15) 5 - 1 Karlslund Arena
2019-10-13 12:00 120311018 FBK Karlstad (P15) - Karlstads BK (P15) 0 - 1 Örsholmens IP
2019-10-14 18:45 120311016 IK Sturehov (P15) - AFC Eskilstuna (P15) 1 - 1 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-10-20 13:00 120311019 IK Brage (P15) - FBK Karlstad (P15) 0 - 1 Sportfältets konstgräs
2019-10-20 13:00 120311021 Skiljebo SK (P15) - IK Sturehov (P15) WW (-3 - -3) Hamre 2
2019-10-20 14:00 120311020 AFC Eskilstuna (P15) - Karlslunds IF HFK (P15) 4 - 2 Skogsängens IP KG