Spelprogram - U19 Allsvenskan Slutspelsserie

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2018-08-03 17:00 Trelleborgs FF - BK Häcken Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-08-03 19:30 Vasalunds IF - Halmstads BK
2018-08-04 12:00 AIK - Hammarby IF FF Skytteholms IP 1
2018-08-04 13:00 Örebro SK FK - IF Brommapojkarna Behrn Arena
2018-08-04 14:00 IF Elfsborg - Malmö FF Borås Arena, Borås
2018-08-04 15:00 IFK Göteborg - Djurgården Kamratgården 2 hybrid
2018-08-04 19:00 Mjällby AIF - Täby FK Strandvallen A-plan
2018-08-09 14:15 Hammarby IF FF - Mjällby AIF Hammarby IP 1
2018-08-10 15:00 Malmö FF - Vasalunds IF Malmö Stadionområdet Hybridplanen
2018-08-10 16:00 Halmstads BK - AIK Halmstad Arena P2
2018-08-11 Djurgården - Trelleborgs FF Hjorthagens IP 1
2018-08-11 14:00 BK Häcken - Örebro SK FK Bravida Arena
2018-08-12 17:30 IF Brommapojkarna - IF Elfsborg Grimsta IP 1
2018-08-16 19:00 Mjällby AIF - Halmstads BK Strandvallen A-plan
2018-08-18 Vasalunds IF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 1
2018-08-18 Hammarby IF FF - Täby FK Hammarby IP 1
2018-08-18 13:00 Örebro SK FK - Djurgården Behrn Arena
2018-08-18 14:00 IF Elfsborg - BK Häcken Borås Arena, Borås
2018-08-18 16:30 AIK - Malmö FF Skytteholms IP 1
2018-08-19 14:00 Trelleborgs FF - IFK Göteborg Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-08-22 20:15 Täby FK - Trelleborgs FF Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-08-23 18:00 Malmö FF - Mjällby AIF Malmö Stadionområdet Hybridplanen
2018-08-25 Djurgården - IF Elfsborg Hjorthagens IP 1
2018-08-25 14:00 IFK Göteborg - Örebro SK FK Kamratgården 2 hybrid
2018-08-25 14:00 BK Häcken - Vasalunds IF Bravida Arena
2018-08-25 16:00 IF Brommapojkarna - AIK Grimsta IP 1
2018-08-25 18:00 Halmstads BK - Hammarby IF FF Halmstad Arena P2
2018-08-31 19:30 Vasalunds IF - Djurgården Skytteholms IP 1
September
2018-09-01 Hammarby IF FF - Malmö FF Hammarby IP 1
2018-09-01 14:00 IF Elfsborg - IFK Göteborg Sjöbovallen B
2018-09-01 15:00 Mjällby AIF - IF Brommapojkarna Strandvallen A-plan
2018-09-01 15:00 Halmstads BK - Täby FK Halmstad Arena P2
2018-09-01 17:30 AIK - BK Häcken Skytteholms IP 1
2018-09-02 16:00 Örebro SK FK - Trelleborgs FF Behrn Arena
2018-09-07 17:00 BK Häcken - Mjällby AIF Bravida Arena
2018-09-08 IFK Göteborg - Vasalunds IF Kamratgården 2 hybrid
2018-09-08 Djurgården - AIK Hjorthagens IP 1
2018-09-08 14:00 Malmö FF - Halmstads BK Malmö Stadionområdet Hybridplanen
2018-09-08 14:00 Täby FK - Örebro SK FK Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-09-08 15:00 Trelleborgs FF - IF Elfsborg Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-09-08 16:00 IF Brommapojkarna - Hammarby IF FF Grimsta IP 1
2018-09-15 Vasalunds IF - Trelleborgs FF Skytteholms IP 1
2018-09-15 Hammarby IF FF - BK Häcken Hammarby IP 1
2018-09-15 14:00 IF Elfsborg - Örebro SK FK Borås Arena, Borås
2018-09-15 15:00 Malmö FF - Täby FK Malmö Stadionområdet Hybridplanen
2018-09-15 15:00 Halmstads BK - IF Brommapojkarna Halmstad Arena P2
2018-09-15 17:30 AIK - IFK Göteborg Skytteholms IP 1
2018-09-16 15:00 Mjällby AIF - Djurgården Strandvallen A-plan
2018-09-21 17:00 IFK Göteborg - Mjällby AIF Kamratgården 2 hybrid
2018-09-22 Djurgården - Hammarby IF FF Hjorthagens IP 1
2018-09-22 13:00 Örebro SK FK - Vasalunds IF Behrn Arena
2018-09-22 13:00 BK Häcken - Halmstads BK Bravida Arena
2018-09-22 14:00 IF Brommapojkarna - Malmö FF Grimsta IP 1
2018-09-23 14:00 Täby FK - IF Elfsborg Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-09-23 15:00 Trelleborgs FF - AIK Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-09-26 20:15 Täby FK - IFK Göteborg Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-09-27 17:00 Mjällby AIF - Trelleborgs FF Strandvallen A-plan
2018-09-29 Vasalunds IF - IF Elfsborg Skytteholms IP 1
2018-09-29 Hammarby IF FF - IFK Göteborg Hammarby IP 1
2018-09-29 13:00 AIK - Örebro SK FK Skytteholms IP 1
2018-09-29 14:00 Malmö FF - BK Häcken Malmö Stadionområdet Hybridplanen
2018-09-29 15:00 Halmstads BK - Djurgården Halmstad Arena P1
2018-09-29 16:00 IF Brommapojkarna - Täby FK Grimsta IP 1
Oktober
2018-10-06 Djurgården - Malmö FF Hjorthagens IP 1
2018-10-06 12:00 IFK Göteborg - Halmstads BK Kamratgården 2 hybrid
2018-10-06 14:00 IF Elfsborg - AIK Borås Arena, Borås
2018-10-06 14:00 BK Häcken - IF Brommapojkarna Bravida Arena
2018-10-06 16:00 Örebro SK FK - Mjällby AIF Behrn Arena
2018-10-07 14:00 Täby FK - Vasalunds IF Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-10-07 15:00 Trelleborgs FF - Hammarby IF FF Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-10-12 16:00 Halmstads BK - Trelleborgs FF Halmstad Arena P2
2018-10-12 17:00 Mjällby AIF - IF Elfsborg Strandvallen A-plan
2018-10-13 14:00 BK Häcken - Täby FK Bravida Arena
2018-10-13 14:00 IF Brommapojkarna - Djurgården Grimsta IP 1
2018-10-13 14:00 Malmö FF - IFK Göteborg Malmö Stadionområdet Hybridplanen
2018-10-13 14:00 Hammarby IF FF - Örebro SK FK Hammarby IP 1
2018-10-13 16:00 AIK - Vasalunds IF Skytteholms IP 1
2018-10-20 Vasalunds IF - Mjällby AIF Skytteholms IP 1
2018-10-20 Djurgården - BK Häcken Hjorthagens IP 1
2018-10-20 Täby FK - AIK Tibblevallen (Täby SC 1)
2018-10-20 14:00 Trelleborgs FF - Malmö FF Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-10-20 15:00 IFK Göteborg - IF Brommapojkarna Kamratgården 2 hybrid
2018-10-20 16:00 IF Elfsborg - Hammarby IF FF Borås Arena, Borås
2018-10-21 15:00 Örebro SK FK - Halmstads BK Behrn Arena
2018-10-26 18:00 BK Häcken - IFK Göteborg Bravida Arena
2018-10-27 14:00 Mjällby AIF - AIK Strandvallen A-plan
2018-10-27 14:00 Djurgården - Täby FK Hjorthagens IP 1
2018-10-27 14:00 IF Brommapojkarna - Trelleborgs FF Grimsta IP 1
2018-10-27 14:00 Malmö FF - Örebro SK FK Malmö Stadionområdet Hybridplanen
2018-10-27 14:00 Halmstads BK - IF Elfsborg Halmstad Arena P6
2018-10-27 14:00 Hammarby IF FF - Vasalunds IF Årsta IP 1