Spelprogram - Div 1 Norra Götaland, damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-04-14 15:00 IK Rössö Uddevalla - Ämterviks FF 2 - 1 Rimnersvallen
2017-04-14 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - QBIK 4 - 2 105 KEMAB Arena
2017-04-14 15:00 Töcksfors IF - IK Gauthiod 3 - 1 150 Hagavallen
2017-04-17 14:00 Skövde KIK - Orust FC 3 - 3 103 Södermalms IP
2017-04-17 15:00 Lidköpings FK - Örebro SK Söder 9 - 1 242 Framnäs IP A-plan
Omgång 2
2017-04-22 14:00 IK Gauthiod - Skövde KIK 2 - 4 105 Lunnevi IP A-plan
2017-04-22 15:00 Orust FC - Rynninge IK 4 - 1 Ängö Schakt Arena
2017-04-22 15:00 QBIK - Lidköpings FK 2 - 5 112 Tingvalla IP
2017-04-23 14:00 Örebro SK Söder - IK Rössö Uddevalla 1 - 1 102 Grönpepparparkens IP A
2017-04-23 14:00 Ämterviks FF - Töcksfors IF 2 - 2 125 Lövviksvallen
Omgång 3
2017-04-29 14:00 Skövde KIK - Töcksfors IF 2 - 1 50 Södermalms IP
2017-04-29 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Orust FC 4 - 0 107 KEMAB Arena
2017-04-30 14:00 Rynninge IK - IK Gauthiod 2 - 4 53 Pettersbergs IP, konstgräs
2017-05-01 14:00 Örebro SK Söder - Ämterviks FF 2 - 3 97 Grönpepparparkens IP A
2017-05-01 17:00 IK Rössö Uddevalla - QBIK 3 - 2 129 Rimnersvallen
Omgång 4
2017-05-06 14:00 Ämterviks FF - Skövde KIK 2 - 1 88 Lövviksvallen
2017-05-06 15:00 Töcksfors IF - Rynninge IK 0 - 1 155 Hagavallen
2017-05-06 15:00 IK Gauthiod - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 2 Lunnevi IP A-plan
2017-05-06 15:00 Orust FC - Lidköpings FK 2 - 5 111 Lövängens IP
2017-05-06 15:00 QBIK - Örebro SK Söder 2 - 1 Västerstrands IP
Omgång 5
2017-05-12 19:00 IK Rössö Uddevalla - Orust FC 1 - 0 208 Rimnersvallen
2017-05-12 19:00 Lidköpings FK - IK Gauthiod 5 - 0 277 Framnäs IP A-plan
2017-05-12 19:00 QBIK - Ämterviks FF 0 - 2 130 Västerstrands IP
2017-05-13 15:00 Rynninge IK - Skövde KIK 1 - 3 56 Grenadjärvallen
2017-05-13 16:00 Rävåsens IK Karlskoga - Töcksfors IF 3 - 0 188 Kilsta IP A-plan
Omgång 6
2017-05-18 19:00 IK Gauthiod - IK Rössö Uddevalla 1 - 0 63 Lunnevi IP A-plan
2017-05-19 19:30 Skövde KIK - Rävåsens IK Karlskoga 2 - 1 Södermalms IP
2017-05-20 14:00 Ämterviks FF - Rynninge IK 1 - 3 85 Lövviksvallen
2017-05-20 15:00 Töcksfors IF - Lidköpings FK 0 - 6 150 Hagavallen
2017-05-20 15:00 Orust FC - Örebro SK Söder 1 - 1 85 Tavlebordsvallen
Omgång 7
2017-05-25 15:00 QBIK - Orust FC 2 - 1 Tingvalla IP
2017-05-25 16:00 IK Rössö Uddevalla - Töcksfors IF 5 - 0 419 Rimnersvallen
2017-05-26 19:00 Lidköpings FK - Skövde KIK 2 - 5 229 Framnäs IP A-plan
2017-05-26 19:00 Rävåsens IK Karlskoga - Rynninge IK 5 - 1 182 Kilsta IP A-plan
2017-05-28 14:00 Örebro SK Söder - IK Gauthiod 2 - 1 Grönpepparparkens IP A
Omgång 8
2017-06-03 14:00 Ämterviks FF - Rävåsens IK Karlskoga 1 - 2 72 Lövviksvallen
2017-06-03 15:00 Rynninge IK - Lidköpings FK 1 - 5 43 Grenadjärvallen
2017-06-03 15:00 Töcksfors IF - Örebro SK Söder 3 - 3 100 Hagavallen
2017-06-03 15:00 IK Gauthiod - QBIK 5 - 2 160 Lunnevi IP A-plan
2017-06-06 16:00 Skövde KIK - IK Rössö Uddevalla 0 - 0 117 Södermalms IP
Omgång 9
2017-06-10 13:00 Orust FC - Ämterviks FF 2 - 1 87 Tavlebordsvallen
2017-06-10 15:00 QBIK - Töcksfors IF 2 - 1 58 Västerstrands IP
2017-06-11 14:00 Örebro SK Söder - Skövde KIK 1 - 6 56 Grönpepparparkens IP A
2017-06-11 15:00 IK Rössö Uddevalla - Rynninge IK 3 - 2 120 Rimnersvallen
2017-06-11 17:00 Lidköpings FK - Rävåsens IK Karlskoga 2 - 4 187 Framnäs IP A-plan
Omgång 10
2017-06-14 19:30 IK Gauthiod - Orust FC 2 - 0 138 Lunnevi IP A-plan
2017-06-16 19:00 Rynninge IK - Örebro SK Söder 1 - 4 200 Grenadjärvallen
2017-06-17 16:00 Skövde KIK - QBIK 7 - 0 85 Södermalms IP
2017-06-18 14:00 Lidköpings FK - Ämterviks FF 4 - 2 123 Framnäs IP A-plan
2017-06-18 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - IK Rössö Uddevalla 4 - 1 179 Kilsta IP A-plan
Omgång 11
2017-06-22 19:00 QBIK - Rynninge IK 3 - 3 Västerstrands IP
2017-06-22 19:30 Ämterviks FF - IK Gauthiod 1 - 1 45 Lövviksvallen
2017-06-25 14:00 Orust FC - Töcksfors IF 3 - 1 71 Tavlebordsvallen
2017-06-26 19:00 Örebro SK Söder - Rävåsens IK Karlskoga Grönpepparparkens IP A
2017-06-27 19:00 IK Rössö Uddevalla - Lidköpings FK Rimnersvallen
Omgång 12
2017-06-29 19:00 Skövde KIK - IK Gauthiod Södermalms IP
2017-06-30 19:30 Lidköpings FK - QBIK Framnäs IP A-plan
2017-07-01 15:00 IK Rössö Uddevalla - Örebro SK Söder Rimnersvallen
2017-07-01 15:00 Rynninge IK - Orust FC Grenadjärvallen
2017-07-01 15:00 Töcksfors IF - Ämterviks FF Hagavallen
Omgång 13
2017-07-28 19:00 QBIK - Rävåsens IK Karlskoga Tingvalla IP
2017-07-29 14:00 Ämterviks FF - IK Rössö Uddevalla Lövviksvallen
2017-07-30 14:00 Orust FC - Skövde KIK Lövängens IP
2017-07-30 15:00 IK Gauthiod - Töcksfors IF Lunnevi IP A-plan
2017-08-01 19:30 Örebro SK Söder - Lidköpings FK Grönpepparparkens IP A
Omgång 14
2017-08-05 14:00 Ämterviks FF - Örebro SK Söder Lövviksvallen
2017-08-05 15:00 Töcksfors IF - Skövde KIK Hagavallen
2017-08-05 15:00 Orust FC - Rävåsens IK Karlskoga Lövängens IP
2017-08-05 15:00 QBIK - IK Rössö Uddevalla Tingvalla IP
2017-08-06 14:00 IK Gauthiod - Rynninge IK Lunnevi IP A-plan
Omgång 15
2017-08-12 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - IK Gauthiod Kilsta IP A-plan
2017-08-12 14:00 Örebro SK Söder - QBIK Grönpepparparkens IP A
2017-08-12 15:00 Lidköpings FK - Orust FC Framnäs IP A-plan
2017-08-13 14:00 Rynninge IK - Töcksfors IF Grenadjärvallen
2017-08-13 15:00 Skövde KIK - Ämterviks FF Södermalms IP
Omgång 16
2017-08-18 18:45 IK Gauthiod - Lidköpings FK Lunnevi IP A-plan
2017-08-18 19:00 Orust FC - IK Rössö Uddevalla Lövängens IP
2017-08-19 14:00 Töcksfors IF - Rävåsens IK Karlskoga Hagavallen
2017-08-20 14:00 Ämterviks FF - QBIK Lövviksvallen
2017-08-20 16:00 Skövde KIK - Rynninge IK Södermalms IP
Omgång 17
2017-08-26 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Skövde KIK Kilsta IP A-plan
2017-08-26 15:00 Örebro SK Söder - Orust FC Grönpepparparkens IP A
2017-08-27 14:00 Rynninge IK - Ämterviks FF Grenadjärvallen
2017-08-27 15:00 Lidköpings FK - Töcksfors IF Framnäs IP A-plan
2017-08-28 19:00 IK Rössö Uddevalla - IK Gauthiod Rimnersvallen
Omgång 18
2017-09-01 18:30 Rynninge IK - Rävåsens IK Karlskoga Grenadjärvallen
2017-09-02 15:00 Skövde KIK - Lidköpings FK Södermalms IP
2017-09-02 15:00 Töcksfors IF - IK Rössö Uddevalla Hagavallen
2017-09-02 15:00 IK Gauthiod - Örebro SK Söder Lunnevi IP A-plan
2017-09-02 15:00 Orust FC - QBIK Tavlebordsvallen
Omgång 19
2017-09-08 19:30 IK Rössö Uddevalla - Skövde KIK Rimnersvallen
2017-09-09 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Ämterviks FF Kilsta IP A-plan
2017-09-09 15:00 QBIK - IK Gauthiod Tingvalla IP
2017-09-10 14:00 Örebro SK Söder - Töcksfors IF Grönpepparparkens IP A
2017-09-10 16:00 Lidköpings FK - Rynninge IK Framnäs IP A-plan
Omgång 20
2017-09-16 14:00 Ämterviks FF - Orust FC Lövviksvallen
2017-09-16 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Lidköpings FK Kilsta IP A-plan
2017-09-16 15:00 Skövde KIK - Örebro SK Söder Södermalms IP
2017-09-16 15:00 Töcksfors IF - QBIK Hagavallen
2017-09-17 14:00 Rynninge IK - IK Rössö Uddevalla Grenadjärvallen
Omgång 21
2017-09-23 13:00 Orust FC - IK Gauthiod Lövängens IP
2017-09-23 14:00 Örebro SK Söder - Rynninge IK Grönpepparparkens IP A
2017-09-23 15:00 IK Rössö Uddevalla - Rävåsens IK Karlskoga Rimnersvallen
2017-09-23 15:00 QBIK - Skövde KIK Tingvalla IP
2017-09-24 13:00 Ämterviks FF - Lidköpings FK Lövviksvallen
Omgång 22
2017-10-01 14:00 Lidköpings FK - IK Rössö Uddevalla Framnäs IP A-plan
2017-10-01 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Örebro SK Söder Kilsta IP A-plan
2017-10-01 14:00 Rynninge IK - QBIK Grenadjärvallen
2017-10-01 14:00 Töcksfors IF - Orust FC Hagavallen
2017-10-01 14:00 IK Gauthiod - Ämterviks FF Lunnevi IP A-plan