Spelprogram - F13/14 (9mot9) 2 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 2 Malin Bohlin 0768792040 Svart/Svart/Svart
Garphyttans IF Blå Christian Lundell 0705522573 Röd/Blå/Röd
Glanshammars IF/Rynninge 2 Joacim Engström 0764968867 Gul/Svart/Gul
IFK Hallsberg FK 2 Robert Qvarsell 0724549901 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Röd Henrik Kjaempe 0765655138 Vit/Blå/Vit
KIF Örebro DFF 2 Pernilla Saf 0703638228 röd/blå/röd
Kurdiska FF Örebro Ömer Yilmaz 0761881989 Röd grön randigt, Grön, Grön
Nora BK Linda Bertilsson 0706122659 Röd/Röd/Röd
ÖSK Söder 2 Vit Johan Nordstedt 0708428794 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-15 18:30 120720001 Kurdiska FF Örebro - Adolfsbergs IK 2 0 - 5 Trängens IP 9-1
2019-08-15 18:30 120720002 IFK Hallsberg FK 2 - Nora BK 3 - 0 Transtensvallen 9-1
2019-08-15 18:30 120720003 Garphyttans IF Blå - KIF Örebro DFF 2 2 - 0 Kilsbergsvallen 9-1
2019-08-15 18:30 120720004 Glanshammars IF/Rynninge 2 - ÖSK Söder 2 Vit 2 - 0 Skölvboslätt IP 9-1
2019-08-22 18:30 120720006 KIF Örebro DFF 2 - Glanshammars IF/Rynninge 2 0 - 2 Rosta Gärde 9-1
2019-08-22 18:30 120720007 Nora BK - Garphyttans IF Blå 2 - 2 Nitrovallen 9-1
2019-08-22 19:00 120720008 Adolfsbergs IK 2 - IFK Hallsberg FK 2 1 - 0 Lugnets IP 9-1
2019-08-29 18:30 120720009 IFK Hallsberg FK 2 - IFK Kumla Röd 4 - 1 Transtensvallen 9-1
2019-08-29 18:30 120720010 Garphyttans IF Blå - Adolfsbergs IK 2 1 - 1 Kilsbergsvallen 9-1
2019-08-29 18:30 120720011 Glanshammars IF/Rynninge 2 - Nora BK 3 - 1 Skölvboslätt IP 9-1
2019-08-31 11:00 120720012 ÖSK Söder 2 Vit - KIF Örebro DFF 2 2 - 1 Grönpepparparkens IP 9-1
September
2019-09-05 18:30 120720014 Kurdiska FF Örebro - IFK Hallsberg FK 2 0 - 3 Trängens IP 9-1
2019-09-05 18:30 120720015 Nora BK - ÖSK Söder 2 Vit 4 - 3 Nitrovallen 9-1
2019-09-05 18:45 120720013 IFK Kumla Röd - Garphyttans IF Blå 1 - 3 Kumla IP 9-2
2019-09-05 19:30 120720016 Adolfsbergs IK 2 - Glanshammars IF/Rynninge 2 2 - 0 Lugnets IP 9-1
2019-09-10 18:15 120720017 Garphyttans IF Blå - Kurdiska FF Örebro 3 - 0 Kilsbergsvallen 9-1
2019-09-10 18:15 120720018 Glanshammars IF/Rynninge 2 - IFK Kumla Röd 3 - 0 Skölvboslätt IP 9-1
2019-09-10 18:15 120720019 ÖSK Söder 2 Vit - Adolfsbergs IK 2 2 - 2 Grönpepparparkens IP 9-1
2019-09-10 18:15 120720020 KIF Örebro DFF 2 - Nora BK 3 - 1 Rosta Gärde 9-1
2019-09-15 17:00 120720021 IFK Kumla Röd - ÖSK Söder 2 Vit 2 - 4 Kumla IP 9-2
2019-09-15 17:00 120720023 IFK Hallsberg FK 2 - Garphyttans IF Blå 2 - 0 Transtensvallen 9-1
2019-09-15 17:00 120720024 Adolfsbergs IK 2 - KIF Örebro DFF 2 0 - 0 Lugnets IP 9-1
2019-09-18 17:45 120720028 Nora BK - Adolfsbergs IK 2 3 - 2 Nitrovallen 9-1
2019-09-18 18:30 120720022 Kurdiska FF Örebro - Glanshammars IF/Rynninge 2 0 - 6 Pettersbergs IP, konstgräs
2019-09-22 15:00 120720026 ÖSK Söder 2 Vit - Kurdiska FF Örebro 1 - 1 Ekängs IP 9-1
2019-09-22 17:00 120720025 Glanshammars IF/Rynninge 2 - IFK Hallsberg FK 2 1 - 0 Skölvboslätt IP 9-1
2019-09-22 17:00 120720027 KIF Örebro DFF 2 - IFK Kumla Röd 4 - 1 Rosta Gärde 9-1
2019-09-29 11:00 120720032 Garphyttans IF Blå - Glanshammars IF/Rynninge 2 1 - 3 Kilsbergsvallen 9-1
2019-09-29 14:00 120720030 Kurdiska FF Örebro - KIF Örebro DFF 2 2 - 7 Trängens IP 9-1
2019-09-29 17:00 120720029 IFK Kumla Röd - Nora BK 2 - 4 Kumla IP 9-2
2019-09-29 17:00 120720031 IFK Hallsberg FK 2 - ÖSK Söder 2 Vit 2 - 2 Transtensvallen 9-1
Oktober
2019-10-06 15:00 120720033 ÖSK Söder 2 Vit - Garphyttans IF Blå 2 - 0 Grönpepparparkens IP 9-1
2019-10-06 15:00 120720034 KIF Örebro DFF 2 - IFK Hallsberg FK 2 1 - 3 Rosta Gärde 9-1
2019-10-06 15:00 120720035 Nora BK - Kurdiska FF Örebro 5 - 0 Nitrovallen 9-1
2019-10-06 17:30 120720036 Adolfsbergs IK 2 - IFK Kumla Röd 4 - 3 Lugnets IP 9-1
2019-10-07 18:45 120720005 IFK Kumla Röd - Kurdiska FF Örebro 2 - 0 Kumla IP 9-1