Spelprogram - P12 Grupp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Jonas Johansson 0702478239 Svart, Svart, Svart
BK Forward Gul Mathias Pettersson 0702020536 Gul, Svart, Gul
IFK Kumla Vit Stefan Lindgren 0736400363 Vit/Blå/Vit
Karlslunds IF HFK Röd Henrik Bäckström 0705096675 Röd/Blå/Röd
Latorp/Garphyttan Staffan Lindberg 0706426234 Röd/svart
Laxå IF Eddie Persson 058412466 0702697993 Röd/Vit/Röd
Örebro SK FK Vit 1 Patrik Milleskog 0702544004 Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK Vit 2 Patrik Milleskog 0702544004 Vit, Svart, Vit
Örebro Syrianska IF Anders Danngren 0736260404 Röd/Gul, Röd, Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2014-05-01 11:00 Laxå IF - Örebro SK FK Vit 2 Ramundervallen
2014-05-01 11:30 IFK Kumla Vit - Örebro Syrianska IF Kumla IP
2014-05-03 12:00 Karlslunds IF HFK Röd - Adolfsbergs IK Rosta Gärde
2014-05-04 14:30 Latorp/Garphyttan - BK Forward Gul Björkvallen
2014-05-10 11:15 Örebro SK FK Vit 2 - Örebro SK FK Vit 1 Ekängs IP, Konstgräs
2014-05-15 18:45 Laxå IF - Adolfsbergs IK
2014-05-16 19:00 IFK Kumla Vit - BK Forward Gul Kumla IP
2014-05-17 11:00 Karlslunds IF HFK Röd - Latorp/Garphyttan Rosta Gärde
2014-05-22 19:00 Latorp/Garphyttan - IFK Kumla Vit Björkvallen
2014-05-25 11:00 Örebro Syrianska IF - Örebro SK FK Vit 2 Hedens IP A
2014-05-25 16:00 BK Forward Gul - Laxå IF Trängens IP 9-1
2014-05-29 11:00 Laxå IF - Latorp/Garphyttan
2014-05-29 14:30 IFK Kumla Vit - Karlslunds IF HFK Röd Kumla IP B
2014-05-31 09:45 Örebro SK FK Vit 1 - BK Forward Gul Ekängs IP, Konstgräs
2014-05-31 11:15 Örebro SK FK Vit 2 - Adolfsbergs IK Ekängs IP, Konstgräs
Juni
2014-06-01 15:30 Örebro SK FK Vit 1 - Örebro Syrianska IF Ekängs IP, Konstgräs
2014-06-05 19:00 Latorp/Garphyttan - Örebro SK FK Vit 1 Björkvallen
2014-06-08 11:00 Adolfsbergs IK - Örebro Syrianska IF Lugnets IP 9-1
2014-06-08 16:00 BK Forward Gul - Örebro SK FK Vit 2 Trängens IP 9-1
2014-06-09 18:00 Karlslunds IF HFK Röd - Örebro SK FK Vit 2 Rosta Gärde
2014-06-12 18:30 Örebro Syrianska IF - BK Forward Gul Hedens IP A
2014-06-12 19:00 Laxå IF - IFK Kumla Vit
2014-06-14 11:00 Adolfsbergs IK - IFK Kumla Vit Lugnets IP 9-1
2014-06-15 11:00 Karlslunds IF HFK Röd - Laxå IF Rosta Gärde
2014-06-16 19:15 IFK Kumla Vit - Örebro SK FK Vit 1 Kumlaby
2014-06-19 18:30 BK Forward Gul - Adolfsbergs IK Trängens IP 9-1
2014-06-22 14:15 Örebro SK FK Vit 1 - Karlslunds IF HFK Röd Ekängs IP, Konstgräs
2014-06-22 15:45 Örebro SK FK Vit 2 - Latorp/Garphyttan Ekängs IP, Konstgräs
2014-06-23 19:30 Örebro SK FK Vit 2 - IFK Kumla Vit Ekängs IP, Konstgräs
2014-06-24 18:30 BK Forward Gul - Karlslunds IF HFK Röd Trängens IP 9-1
2014-06-24 18:30 Örebro Syrianska IF - Karlslunds IF HFK Röd Hedens IP A
2014-06-24 19:00 Adolfsbergs IK - Latorp/Garphyttan Lugnets IP 9-1
2014-06-25 19:30 Örebro SK FK Vit 1 - Laxå IF Ekängs IP, Konstgräs
Augusti
2014-08-14 18:30 Örebro Syrianska IF - IFK Kumla Vit Hedens IP A
2014-08-14 19:00 Adolfsbergs IK - Karlslunds IF HFK Röd Lugnets IP 9-1
2014-08-16 11:00 Karlslunds IF HFK Röd - BK Forward Gul Rosta Gärde
2014-08-16 11:00 IFK Kumla Vit - Adolfsbergs IK Kumlaby 9-1
2014-08-16 12:45 Örebro SK FK Vit 2 - Laxå IF Ekängs IP, Konstgräs
2014-08-17 11:15 Örebro SK FK Vit 1 - Adolfsbergs IK Ekängs IP, Konstgräs
2014-08-17 15:00 Örebro Syrianska IF - Laxå IF Hedens IP A
2014-08-17 16:00 BK Forward Gul - Latorp/Garphyttan Trängens IP 9-1
2014-08-21 18:30 Latorp/Garphyttan - Karlslunds IF HFK Röd Björkvallen
2014-08-21 18:30 Örebro Syrianska IF - Örebro SK FK Vit 1 Hedens IP A
2014-08-21 19:00 Adolfsbergs IK - Laxå IF Lugnets IP 9-1
2014-08-23 17:00 Örebro SK FK Vit 2 - Örebro Syrianska IF Ekängs IP, Konstgräs
2014-08-24 16:00 BK Forward Gul - IFK Kumla Vit Trängens IP 9-1
2014-08-25 18:30 Laxå IF - Örebro Syrianska IF
2014-08-28 18:00 IFK Kumla Vit - Latorp/Garphyttan Kumlaby 9-1
2014-08-31 11:00 Karlslunds IF HFK Röd - IFK Kumla Vit Rosta Gärde
2014-08-31 15:00 Laxå IF - BK Forward Gul
September
2014-09-04 18:30 Latorp/Garphyttan - Laxå IF Björkvallen
2014-09-04 18:30 Adolfsbergs IK - Örebro SK FK Vit 2 Lugnets IP 9-1
2014-09-07 09:45 Örebro SK FK Vit 2 - BK Forward Gul Ekängs IP, Konstgräs
2014-09-07 11:15 Örebro SK FK Vit 1 - Latorp/Garphyttan Ekängs IP, Konstgräs
2014-09-07 13:00 Örebro Syrianska IF - Adolfsbergs IK Hedens IP A
2014-09-08 18:15 Laxå IF - Karlslunds IF HFK Röd
2014-09-09 18:00 BK Forward Gul - Örebro SK FK Vit 1 Trängens IP 9-1
2014-09-11 18:30 Latorp/Garphyttan - Örebro Syrianska IF Björkvallen
2014-09-13 10:00 Karlslunds IF HFK Röd - Örebro SK FK Vit 1 Rosta Gärde
2014-09-14 15:00 IFK Kumla Vit - Laxå IF Kumlaby 9-1
2014-09-14 16:00 BK Forward Gul - Örebro Syrianska IF Trängens IP 9-1
2014-09-14 17:00 Latorp/Garphyttan - Örebro SK FK Vit 2 Björkvallen
2014-09-18 17:00 Örebro SK FK Vit 1 - Örebro SK FK Vit 2 Behrn Arena
2014-09-21 09:45 Örebro SK FK Vit 2 - Karlslunds IF HFK Röd Ekängs IP, Konstgräs
2014-09-21 11:00 Adolfsbergs IK - BK Forward Gul Lugnets IP 9-1
2014-09-21 11:15 Örebro SK FK Vit 1 - IFK Kumla Vit Ekängs IP, Konstgräs
2014-09-21 13:00 Örebro Syrianska IF - Latorp/Garphyttan Hedens IP A
2014-09-27 10:00 Karlslunds IF HFK Röd - Örebro Syrianska IF Rosta Gärde
2014-09-27 11:00 Laxå IF - Örebro SK FK Vit 1
2014-09-28 12:45 Latorp/Garphyttan - Adolfsbergs IK Björkvallen
2014-09-28 15:00 IFK Kumla Vit - Örebro SK FK Vit 2 Kumlaby 9-1
Oktober
2014-10-01 17:00 Adolfsbergs IK - Örebro SK FK Vit 1 Lugnets IP